Kontakt


Telefon: 22 772 20 02

https://www.facebook.com/przedszkolegminne.chotomow

Adresy e-mail:

sekretariat@przedszkolechotomow.pl

dyrektor@przedszkolechotomow.pl – Dyrektor przedszkola Pani Monika Bagińska
 
wicedyrektor@przedszkolechotomow.pl – Wicedyrektor przedszkola Pani Jolanta Smolińska
 
kierownik@przedszkolechotomow.pl – Kierownik Gospodarczy Pani Monika Rempalska
 
m.ksiegowosc@przedszkolechotomow.pl – Księgowa Pani Mariola Dłużniewska
 
k.ksiegowosc@przedszkolechotomow.pl – Specjalista ds. księgowości Pani Katarzyna Kowalska
 
intendent@przedszkolechotomow.pl – Intendent przedszkola Pani Izabela Jankowska
 
 
 

Adresy e-mail do wychowawców grup:

liski@przedszkolechotomow.pl – Gr.I Liski

motylki@przedszkolechotomow.pl – Gr. II Motylki

jezyki@przedszkolechotomow.pl – Gr.III Jeżyki  

zuczki@przedszkolechotomow.pl – Gr. IV Żuczki  

misie@przedszkolechotomow.pl – Gr. V Misie  

zabki@przedszkolechotomow.pl – Gr. VI Żabki  

biedronki@przedszkolechotomow.pl – Gr. VII Biedronki  

 

Specjaliści:

logopeda@przedszkolechotomow.pl – Logopeda Pani Paulina Kolber

teraped@przedszkolechotomow.pl – Terapeuta pedagogiczny Pani Monika Zalewska

psycholog@przedszkolechotomow.pl –  Psycholog Pani Ewelina Michałowska

Przedszkole Gminne w Chotomowie
Przedszkole Gminne w Chotomowie, ul. Żeligowskiego 27, 05 - 123 Chotomów
kontakt tel: 22 772 20 02
kontakt@przedszkolechotomow.pl
https://www.facebook.com/pchotomow/

Kontakt

Your name *
Your email *
Topic
Your message *