Zbiórka dla schroniska

Dzisiaj nasze przedszkole otrzymało pocztą podziękowanie od Schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim oraz od Fundacji Braci Mniejszych za zbiórkę, która niedawno odbyła się w naszej placówce. Jest nam bardzo miło za otrzymany prezent oraz jeszcze raz pragniemy podziękować za dobre serce naszych przedszkolaków i ich rodziców 🙂

Nasze Przedszkole :) Więcej...

Spotkanie z żołnierzami

Nasze przedszkole odwiedzili żołnierze z 32 Wieliszewskiego Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej. Opowiedzieli dzieciom o swojej pracy, pokazali jak działa maska przeciwgazowa, omówili mundury, które zakładane są na różne okazje, jak wyglądają ćwiczenia na poligonie i wogóle po co są żołnierze nam potrzebni. Dzieci mogły zadać pytania dotyczące tego ciekawego zawodu. Na końcu spotkania dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie. Dziękujemy za przybycie oraz za miłe niespodzianki w postaci kolorowanek i podziękowania za zaproszenie. (więcej…)

Nasze Przedszkole :) Więcej...

Zbiórka używanych zabawek :)

Kochani Rodzice,
Na pewno macie w domku zabawki, którymi Wasze dziecko się nie bawi i zalegają Wam na półce.
Zapraszamy do udziału w zbiórce używanych zabawek. Warto podzielić się z potrzebującymi tym co już w Państwa domów jest niepotrzebne.
Jakieś dziecko na pewno ucieszy się z każdego misia lub książeczki 🙂
Zapraszamy !
Nasze Przedszkole :) Więcej...

Obchody 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Wiek przedszkolny to dobry czas na położenie podwalin pod budowę zachowań prospołecznych i obywatelskich. W myśl starego powiedzenie : ,,Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”- warto już z najmłodszymi rozmawiać o podstawach patriotycznych , a przede wszystkim kształtować to przez działanie.
Dlatego 7 listopada, na kilka dni przed Świętem Odzyskania Niepodległości przez Polskę, spotkaliśmy się w GCKiS w Chotomowie, aby uczcić tę 101 rocznicę. Na tą okazję grupa Żabki przygotowały przepiękne przedstawienie. (więcej…)

Nasze Przedszkole :) Więcej...

Pasowanie na przedszkolaka 2019 – Liski i Motylki

Najważniejszym dniem dla każdego maluszka jest ten, w którym staje się prawdziwym przedszkolakiem. Takie ważne wydarzenie miało miejsce w naszym przedszkolu we wtorek, gdzie każdy Lisek i Motylek miał swoje pasowanie. Grupy przygotowały rozśpiewany i roztańczony występ dla przybyłych gości. Zwieńczeniem tej uroczystości był moment, kiedy Pani Dyrektor trzymając ogromny ołówek w dłoni pasowała każdego maluszka na przedszkolaka wręczając mu przy tym dyplom oraz imienny medal. Każdy z nich był bardzo przejęty i jednocześnie dumny, ponieważ to był pierwszy występ przed tak liczną publicznością oraz tak ważną, jacy są rodzice. (więcej…)

Nasze Przedszkole :) Więcej...