Akcja ,,Sprzątanie świata” 2019

Nasze przedszkole jak co roku biorą udział w akcji ,,Sprzątania świata”. Nasze przedszkolaki dbają o to aby śmieci było coraz mniej. Panie w grupach rozmawiały z dziećmi na temat śmieci oraz o ich segregowaniu. Dzieci dowiedziały się co się może wydarzyć gdy nasze środowisko będzie zanieczyszczone i jakie są tego konsekwencje. (więcej…)

Nasze Przedszkole :) Więcej...

Dzień Przedszkolaka 2019r.

W piątek 20 września w naszym przedszkolu odbył się Dzień Przedszkolaka. Ten dzień nasze dzieciaki uczciły za pomocą pokazu mody. Dzieci przebrały się w postacie z nazw swoich grup. Każda grupa zaprezentowała swoje stroje na wybiegu jak prawdziwi modele. Zwieńczeniem pokazu były życzenia od Pani Dyrektor i słodki upominek. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie się w den dzień i przygotowanie pomysłowych strojów. (więcej…)

Nasze Przedszkole :) Więcej...

Dzień Kropki 2019

Tak jak w tamtym roku nasze przedszkole brało udział w Międzynarodowym Dniu Kropki. Dzieci na początku obejrzały film o tytułowej kropce i o Vashti. Dziewczynce, która nie wierzyła w siebie. Jest to dzień świętowania kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Motylki i Liski tak jak Vashti malowały farbami za pomocą farb namalowały kolorowe kropki. Starsze grupy w tym dniu, kropkowe zadania rozwiązywały za pomocą tablicy multimedialnej. Dzieci były zachwycone z takiej formy nauki. W szkole zaś zerówkowe Biedronki rozmawiały o swoich talentach, zatańczyły kropkowy taniec oraz otrzymały medale z okazji Dnia Kropki. Żabki wykropkowały nowo poznaną literę A. (więcej…)

Nasze Przedszkole :) Więcej...