Konkurs Kolęd i Pastorałek 2020 ,,Niesie się kolęda w świat”

Dnia 16.01.2020r. w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Chotomowie pod patronatem Wójta Gminy Jabłonna Jarosława Chodorskiego odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek 2020 ,,Niesie się kolęda w świat”.
Dzieci wystąpiły w dwóch kategoriach wiekowych 3-4 lata oraz 5-6 lat. Nasze przedszkole zgłosiło 7 solistów oraz jeden zespół.
Wyniki wraz z wręczeniem dyplomów i nagród odbędzie się 25.01.2020 r. podczas koncertu laureatów.
Wszystkim solistom oraz zespołowi gratulujemy wspaniałego występu oraz trzymamy kciuki za wyniki konkursu. (więcej…)

Nasze Przedszkole :) Więcej...

Bal z Mikołajem 2019r.

Dziś do naszych przedszkolaków przyjechał św.Mikołaj 🎄🎅 Dzieci bawiły się wraz z Elfem przy muzyce oraz mogły sobie zrobić zdjęcie z Mikołajem 😊 Złożyły również przysięgę bożonarodzeniową Elfowi, że będą grzeczne, słuchały się rodziców oraz cioć w przedszkolu, używały miłych słów oraz jadły warzywka (mamy to nagrane, więc nikt się nie wyprze). Po powrocie do przedszkola czekały na nich pod choinką upominki 🎄🎁 Szkoda, że Boże Narodzenie jest tylko raz w roku ❄️ (więcej…)

Nasze Przedszkole :) Więcej...

Podziękowania za zbiórkę zabawek :)

Kochani Rodzice oraz Kochane Przedszkolaki,
Pragniemy ogromnie podziękować za udział w zbiórce zabawek. Ilość jaka została przez Was przekazana przeszła nasze największe oczekiwania.
Pragniemy również podziękować mamie Liliany z grupy Jeżyków, która służyła pomocą i samochodem przy przetransportowaniu zabawek do Gminnego Ośrodka pomocy Społecznej w Jabłonnie.
Dziękujemy 🙂
Nasze Przedszkole :) Więcej...

Zbiórka dla schroniska

Dzisiaj nasze przedszkole otrzymało pocztą podziękowanie od Schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim oraz od Fundacji Braci Mniejszych za zbiórkę, która niedawno odbyła się w naszej placówce. Jest nam bardzo miło za otrzymany prezent oraz jeszcze raz pragniemy podziękować za dobre serce naszych przedszkolaków i ich rodziców 🙂

Nasze Przedszkole :) Więcej...