Szanowni Państwo,

w zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego szkoły powinny stosować się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Zgodnie z przepisami prawa dyrektor szkoły odpowiada za bezpieczeństwo uczniów, przy czym podejmowane działania powinny być adekwatne do sytuacji i zgodne z obowiązującymi procedurami. (więcej…)

Nasze Przedszkole :) Więcej...

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Zapraszamy całą Społeczność przedszkolną na uroczystość Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Uroczystość odbędzie się w niedzielę 1 marca w Chotomowie i rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00. Po Mszy, uczestnicy wraz z Kompanią Wojska oraz orkiestrą dętą GCK w Chotomowie przejdą pod Pomnik Poległych i Pomordowanych w latach 1939-1945 (przy rondzie w Chotomowie), gdzie zostanie odczytany Apel Poległych oraz nastąpi złożenie kwiatów.

Serdecznie zapraszamy 🙂

Nasze Przedszkole :) Więcej...

Segregujmy odpady

Kochani Rodzice zamieszczamy Państwu list Wójta Gminy Jabłonna w sprawie segregacji śmieci w naszej gminie.
Załączamy również przydatne linki uzupełniające list Pana Wójta
1. Zasady segregacji odpadów w Gminie Jabłonna w roku 2020: www.srodowisko.jablonna.pl
2. Aplikacja ułatwiająca segregację odpadów: https://segregujna5.um.warszawa.pl
3. https://naszesmieci.mos.gov.pl/sens-recyklingu
4. https://naszesmieci.mos.gov.pl/images/konkurs/konkurs__scenariusz_lekcji.pdf

(więcej…)

Nasze Przedszkole :) Więcej...

Bezpieczne Ferie 2020 z CSP w Legionowie

We wtorek policjanci z CSP w Legionowie odwiedzili nasze przedszkole aby porozmawiać z dzieciakami jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe. Dzieci wiedzą, że nie można rozmawiać z obcym, nie należy głaskać nieznajomego pieska oraz gdzie najbezpieczniej jeździć na sankach i łyżwach. Goście opowiedzieli o pracy policjanta oraz udzielili odpowiedzi na nurtujące przedszkolaków pytania. Dziękujemy 🙂 #csp #policja #ferie2020 #feriezimowe (więcej…)

Nasze Przedszkole :) Więcej...

Bal Karnawałowy 2020

Och co to był za bal… Goście przybyli z różnych zakątków książek i bajek. Można było spotkać aniołki, Batmanów, Supermenów, dinozaury, księżniczki, syrenki, wróżki, dinozaury, kotki, policjantki, jednorożce i wiele wiele innych. Wszyscy bawili się doskonale. Szaleństw i tańców nie było końca. Szkoda że karnawał jest taki krótki 🧜🧚🦸🧙👼🤴👸👷👮🕵️👩‍✈️👩‍⚕️👩‍🚒

(więcej…)

Nasze Przedszkole :) Więcej...

Bezpieczne ferie zimowe :)

Kochani Rodzice, ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami. Centrum Rozwoju Lokalnego, we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Zawierciu przygotowało materiał filmowy zawierający 10 porad dotyczących bezpieczeństwa dzieci podczas zimowego wypoczynku. Film powstał w ramach organizowanej przez Centrum Rozwoju Lokalnego, objętej honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej, ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”.
#DzieciUcząRodziców

Nasze Przedszkole :) Więcej...