Dzień Nauczyciela 2019

Dziś z okazji Dnia Edukacji Narodowej w GCKiS w Chotomowie grupa Biedronki przygotowała występ dedykowany pracownikom naszej placówki. Zeróweczka spisała się na medal. Dzieci wspomniały o każdym kto pracuje w naszym przedszkolu, nie pominęły nikogo. Perfekcyjnie nauczyły się swoich ról, piosenek oraz energicznej samby. Pani Dyrektor złożyła podziękowania dla kadry pedagogicznej oraz obsługi za pracę, która pozwala naszej placówce wypełniać jej zadanie jakim jest edukacja oraz opieka nad naszymi kochanymi przedszkolakami. Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Jabłonna Jarosław Chodorski, który również wręczył Nagrodę Wójta naszej kochanej Cioci Małgosi i Pani Dyrektor Monice Bagińskiej oraz Rada Rodziców wraz z Członkiem Komisji Oświaty Anetą Mrozek. Bardzo dziękujemy za przybycie i miłe słowa. (więcej…)

2019/2020 Więcej...

Spotkanie z policjantami

Dziś nasze przedszkolaki miały gości. Do przedszkola przyjechali policjanci z Komisariatu w Jabłonnie. Porozmawiali z dzieciakami na temat numerów alarmowych, o widoczności podczas drogi do i z przedszkola, jak należy prawidłowo przejść przez pasy oraz jak należy się zachować gdy zaczepi nas ktoś obcy. Na koniec spotkania policjanci obdarowali nasze przedszkolaki upominkami. Bardzo dziękujemy za spotkanie 😊 (więcej…)

2019/2020 Więcej...

Akcja ,,Sprzątanie świata” 2019

Nasze przedszkole jak co roku biorą udział w akcji ,,Sprzątania świata”. Nasze przedszkolaki dbają o to aby śmieci było coraz mniej. Panie w grupach rozmawiały z dziećmi na temat śmieci oraz o ich segregowaniu. Dzieci dowiedziały się co się może wydarzyć gdy nasze środowisko będzie zanieczyszczone i jakie są tego konsekwencje. (więcej…)

2019/2020 Więcej...

Warsztaty chemiczne – suchy lód

W naszym przedszkolu dzieci uczestniczyły w warsztatach chemicznych w których głównym tematem był suchy lód. Dzieci stworzyły w miseczkach własną mgłę. Zamknęły również tą mgłę w bańkach mydlanych. Na samym końcu warsztatów dzieci sprawdziły jak mgła wędruje po podłodze. (więcej…)

2019/2020 Więcej...